Mieszkania wakacyjne w Gdyni

Uwielbiamy Trójmiasto. Ogromna ilość atrakcji, dla każdego, od leniucha do bardzo aktywnych osób przyciąga tu co roku tysiące turystów. Wciąż niewiele jest jednak miejsc, gdzie wraz z rodziną i przyjaciółmi możemy zatrzymać się w komfortowych, kameralny warunkach. Pomyśleliśmy - dlaczego nie spróbować tego zmienić choćby w skali mikro - nasz stary dom przeżył duży wstrząs. Wymieniliśmy wszystko, starając się wygospodarować duże, niezależne, wygodne apartamenty, dbając aby każdy mógł poczuć się tu jak w domu.

Ale dlaczego ograniczyć się i dbać wyłącznie o wygodę przyszłych gości, pomyśleliśmy też o środowisku - wydajne baterie słoneczne, sortowanie śmieci, najnowsze technologie ograniczające zużycie energii, wody czy gazu.
W pełni wyposażone kuchnie umożliwią przygotowanie każdego posiłku nawet dla sporej rodziny, zmywarka wyręczy w niemiłych obowiązkach. Mięciutkie ręczniki, wygodne łazienki, bardzo szybki internet WiFi, kilkadziesiąt kanałów TV na pochmurne dni. Wygodne, duże łóżka sprawią, że nocleg nad morzem będzie prawdziwą przyjemnością. Na zmotoryzowanych gości zawsze czeka miejsce parkingowe (bezpłatne).

W mieszkaniach obowiązuje całkowity zakaz palenia, strefy dla osób palących znajdują się na tarasach i na zewnątrz budynku.

Jeśli potrzebują Państwo łóżeczka dla dziecka lub fotelika do karmienia prosimy o wcześniejszą informację - przygotujemy je dla Państwa (bez dopłaty).

Ceny w sezonie letnim (od 26.04 do 15.09) :  apartament 4 osobowy*: 350zł/dobę. (możliwość dostawki - +50zł)

Poza sezonem: 250 zł/dobę (apartament 4 osobowy)

Minimum pobytu 2 dni.

*apartament = salon + sypialnia + kuchnia z jadalnią + łazienka, dla 4 osób. W ofercie mamy wyłącznie takie mieszkania.

Zobacz Balladyny na 

BYLI U NAS

+48 606 232 187

Mieszkania wakacyjne
Ul. Balladyny 15,
Gdynia

+48 606 232 187